Antigénové testovanie v Gbeloch

Antigénové testovanie v Gbeloch
mobilné odberové miesto v Gbeloch oznamuje občanom, že dňa 4.7.2021 t.j. nedeľa bude prebiehať antigénové testovanie na COVID-19 v čase od 9:00 do 15:00 hod. Kedže štát, resp. MV SR nateraz neprepláca, resp. nepotvrdil preplácanie mestám a obciam, antigenové testovanie je za poplatok vo výške 11,90 EUR. Antigénové testovanie bude prebiehať bez potreby registrácie. Zaroveň oznamujú, že od budúceho týždňa okrem antigenového testovania spúšťajú v Gbeloch aj PCR testovanie. Cena bude 45 eur za PCR test, čo je momentálne najlepšia cena na trhu. Dni a časy budú upresnené v budúcom tyždni.
×

Poznámka

The was a problem converting the source image.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/folklor_brocanek

Regionálna súťaž detských folklórnych speváckych skupín a jednotlivcov

Súťaž sa tento rok konala 20. marca 2018 v Gbeloch.
Náš folklórny súbor sa súťaží zúčastňuje každoročne od svojho založenia. Brodčánek si tento rok pripomenie už 25 rokov od svojho založenia. V niektorých rokoch sa súťaže zúčastnilo toľko detí z Brodského, že vytvorili dievčenské, alebo chlapčenské spevácke skupiny a súťažili aj traja, štyria sólisti.Mnohí sa umiestnili na prvom mieste a postúpili do krajského kola. V utorok súťažila z Brodského len jedna speváčka trinásť ročná Timea Poláková. Umiestnila sa v zlatom pásme.Spievala pesničky Voly, voly, sivé voly a V šírem poli studánečka kamenná. Blahoželáme jej a prajeme aby ešte veľa raz s našimi pesničkami reprezentovala Brodské. V prehliadke detských folklórnych súborov sa predstavil aj náš súbor Brodčanek. Za svoje vystúpenie dostali cenu a diplom za úspešné účinkovanie. Aj členov v súbore výrazne ubudlo. Na celom Slovensku sa po úspešných programoch Zem spieva zvýšil záujem o folklór. Dôkazom bola aj táto súťaž. Zúčastnilo sa jej 21 spevákov,len v Brodskom to tak nieje. Nie sú v našej obci deti, ktoré by sa chceli učiť ľudové piesne a tance?
Marcela Antálková
{gallery}folklor_brocanek{/gallery}
 
logo Technický prevádzkovateľ:
Hviezdoslavova 309/1, 905 01 Senica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks