Antigénové testovanie v Gbeloch

Antigénové testovanie v Gbeloch
mobilné odberové miesto v Gbeloch oznamuje občanom, že dňa 4.7.2021 t.j. nedeľa bude prebiehať antigénové testovanie na COVID-19 v čase od 9:00 do 15:00 hod. Kedže štát, resp. MV SR nateraz neprepláca, resp. nepotvrdil preplácanie mestám a obciam, antigenové testovanie je za poplatok vo výške 11,90 EUR. Antigénové testovanie bude prebiehať bez potreby registrácie. Zaroveň oznamujú, že od budúceho týždňa okrem antigenového testovania spúšťajú v Gbeloch aj PCR testovanie. Cena bude 45 eur za PCR test, čo je momentálne najlepšia cena na trhu. Dni a časy budú upresnené v budúcom tyždni.
×

Poznámka

The was a problem converting the source image.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/repas_vozidla

Odovzdanie repasovaného hasičského vozidla v Brodskom

Našim dobrovoľným hasičom sa v utorok 17.5.2016 splnil ich veľký sen. Podpredseda vlády SR a minister vnútra SR Róbert Kaliňák vykonal slávnostné odovzdávanie hasičského vozidla, ktoré sám odšoféroval pred hasičskú zbrojnicu. Na odovzdaní sa zúčastnili vzácni hostia: prezident hasičského a záchranného zboru SR p. Alexander Nejedlý, generálny sekretár Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR p. Vendelín Horváth, riaditeľ krajského riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Trnave p. Vojtech Valkovič, predsedníčka krajského výboru DPO v Trnave p. Marta Hurbanisová a ďalší pozvaní ctení hostia. Po zaznení povelu:“ Hasičská jednotka POZOR! K hláseniu hľaď!“ a podaní hlásenia ministrovi starostka obce Anna Krídlová predniesla príhovor v ktorom poďakovala za vozidlo a nezabudla vyzdvihnúť obetavý a zodpovedný prístup našich dobrovoľných hasičov. Po príhovore ministra nastal slávnostný akt odovzdania kľúča veliteľovi DHZ p. Ivanovi Stachovičovi. Vdp. Peter Krajčík požehnal toto vozidlo. Týmto bola ukončená oficiálna časť odovzdávania vozidla, po ktorej nasledovalo spoločné fotenie, neformálne rozhovory s občanmi a pre pozvaných hostí bolo v KD pripravené malé občerstvenie.
Anna Krídlová
{gallery}repas_vozidla{/gallery}

 

logo Technický prevádzkovateľ:
Hviezdoslavova 309/1, 905 01 Senica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks