Antigénové testovanie v Gbeloch

Antigénové testovanie v Gbeloch
mobilné odberové miesto v Gbeloch oznamuje občanom, že dňa 4.7.2021 t.j. nedeľa bude prebiehať antigénové testovanie na COVID-19 v čase od 9:00 do 15:00 hod. Kedže štát, resp. MV SR nateraz neprepláca, resp. nepotvrdil preplácanie mestám a obciam, antigenové testovanie je za poplatok vo výške 11,90 EUR. Antigénové testovanie bude prebiehať bez potreby registrácie. Zaroveň oznamujú, že od budúceho týždňa okrem antigenového testovania spúšťajú v Gbeloch aj PCR testovanie. Cena bude 45 eur za PCR test, čo je momentálne najlepšia cena na trhu. Dni a časy budú upresnené v budúcom tyždni.

II. ročník súťaže vo varení gulášu

Jednota dôchodcov pripravila na 23.9.2017 už druhý ročník sútaže vo varení gulášu. O prvenstvo alebo najlepší guláš sa zapojilo 10 družstiev. Hodnotených bolo 5 družstiev, ale všetky družstva sa snažili utrafiť do chutí zúčastnených.
Na 5. mieste: zabodovalo družstvo: Dano Babala a Štefan Sedalík
Na 4. mieste: pani Anna Vajdlová
Na 3. mieste: družstvo z Kostolišta
Na 2. mieste: Ľubomír Hesek
Na 1. mieste: JDS Čáry
Všetky družstvá z ocenenia prejavili spontánnu radosť. I napriek, nie zrovna nádhernému počasiu bola atmosféra dobrá. Išlo o priateľské stretnutie občanov našej obce a povzbudenie súťažiacich. Dobrú náladu umocnila aj hudba, ktorá celú akciu sprevádzala. .Chcem touto cestou poďakovať všetkým sponzorom. Dúfame, že v tejto tradícii sa bude aj v budúcnosti pokračovať, aby sa ľudia stretávali a rozdávali si svoje skúsenosti.
 
za výbor JDS
Rybárová Valéria
logo Technický prevádzkovateľ:
Hviezdoslavova 309/1, 905 01 Senica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks