Antigénové testovanie v Gbeloch

Antigénové testovanie v Gbeloch
mobilné odberové miesto v Gbeloch oznamuje občanom, že dňa 4.7.2021 t.j. nedeľa bude prebiehať antigénové testovanie na COVID-19 v čase od 9:00 do 15:00 hod. Kedže štát, resp. MV SR nateraz neprepláca, resp. nepotvrdil preplácanie mestám a obciam, antigenové testovanie je za poplatok vo výške 11,90 EUR. Antigénové testovanie bude prebiehať bez potreby registrácie. Zaroveň oznamujú, že od budúceho týždňa okrem antigenového testovania spúšťajú v Gbeloch aj PCR testovanie. Cena bude 45 eur za PCR test, čo je momentálne najlepšia cena na trhu. Dni a časy budú upresnené v budúcom tyždni.

Prevádzka Materskej školy

Oznamujeme rodičom detí, že z dôvodu rozhodnutia úradu verejného zdravotníctva v Senici vo veci nariadenia opatrení pri ohrození verejného zdravia, je od 17.3.2021 do 30.3.2021 zákaz prevádzky Materskej školy a školskej jedálne.

Zber použitých textílií, odevov a obuvi

Vážení občania,
Obec v spolupráci s občianskym združením EKOCHARITA SLOVENSKO SLOVENSKU, zabezpečila zber použitých textílií, odevov a obuvi. Zberné nádoby sú umiestnené na zbernom mieste.
Darovanie oblečenia do kontajnerov EKOCHARITA:
Darovaním oblečenia, topánok, hračiek, kníh, prikrývok posteľnej bielizne, bytového textilu, športových, školských, kancelárskych a domácich potrieb, hudobných nosičov, náradia, hudobných nástrojov, a pod. (vhodných ešte na ďalšie použitie) do EKOCHARITA kontajnera:
1. Pomôžete ľuďom bez domova a partnerskému psiemu útulku
2. Pomôžete prevádzkovať tuzemské EKOCHARITA regionálne krízové sklady oblečenia a textilu, kde v prípade živelných a iných pohrôm občianske združenie bezodplatne poskytuje ich obetiam materiálnu pomoc.
3. Pomôžete vytvoriť na Slovensku nové pracovné miesta
4. Pomôžete šetriť životné prostredie a podporíte dobrovoľníctvo
5. Podporíte využívanie teplovzdušných solárnych kolektorov, ktoré občianske združenie distribuuje
Vaše darované prebytočné oblečenie, o ktoré nebude zo strany charity záujem, bude predané recyklačným firmám a výťažok z predaja bude použitý na finančnú podporu slovenskej partnerskej charitatívnej organizácie. Združenie ďakujeme, že ste zmysluplne a nezištne vyprázdnili svoj šatník.

Testovanie na COVID-19 v obci Brodské dňa 13.3.2021

Važení občania,
počas dnešného dňa bolo v našej obci pretestovaných 941 občanov z toho 2 pozitívni.

Testovanie na COVID-19 v obci Brodské

oznamujeme občanom, že v sobotu 13.3.2021 bude prebiehať testovanie na COVID-19 antigénovými testami. Testovanie sa uskutoční v kultúrnom dome, vstup bude cez bezbariérový vchod.
Testovať sa bude nasledovne:
Sobota 13.3.2021 od 8:00 hod. do 19:00 hod. prestávky budú od 12:00 hod. do 12:30 hod. a od 16:30 hod. od 17:00 hod. Je zriadené jedno mobilné odberné miesto. Na testovanie si so sebou prineste občiansky preukaz. Tlačivá pre rodičov detí do ZŠ a MŠ budú k dispozícii, treba si vypýtať a taktiež budú k dispozícii tlačivá pre pendlerov v nemeckom a anglickom jazyku. Je nutné prísť s prekrytím dýchacích ciest, dodržiavať odstupy a tiež pokyny usporiadateľov. Prosíme všetkých občanov o maximálnu trpezlivosť, ohľaduplnosť a disciplínu.

Obmedzenie prevádzky obecného úradu v dňoch od 8.3.2021 do 19.3.2021

Z dôvodu sprísnených protiepidemiologických opatrení vychádzajúcich z Uznesenia vlády SR je po dobu trvania zákazu vychádzania obecný úrad pre verejnosť zatvorený.
Prosíme občanov, aby s pracovníkmi obecného úradu komunikovali poštou, telefonicky, alebo elektronickou formou prostredníctvom zverejnených e-mailových adries obecného úradu na internetovej stránke obce. Kontakty na pracovníkov OcÚ nájdete TU!
Oddelenie matriky vybavuje iba nevyhnutné matričné úkony: úmrtie, uzavretie manželstva a určenie otcovstva ( po telefonickom alebo e-mailovom dohovore )

Testovanie na COVID-19 v obci Brodské dňa 6.3.2021

Važení občania,
počas dnešného dňa bolo v našej obci pretestovaných 958 občanov z toho 8 pozitívni.
logo Technický prevádzkovateľ:
Hviezdoslavova 309/1, 905 01 Senica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks